Blog

Miło nam poinformować, że 24 października Focus Telecom we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim bierze udział w konferencji Łódzki Dzień IT 2018. To wydarzenie, w którym mamy przyjemność uczestniczyć, zaadresowane jest głównie do studentów kierunków informatycznych.

Oferta skierowana jest również do uczniów ostatnich klas informatycznych szkół średnich, a także do wszystkich, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi trendami technologicznymi branży IT, a także ofertami praktyk i pracy.

W związku z wydarzeniem Łódzki Dzień IT 2018 i naszym w nim udziałem, w tym semestrze również zapraszamy studentów Uniwersytetu Łódzkiego na reedycję kursu pt. “Tworzenie WebApps w Node.js & Angular”. Tak jak poprzednio, studenci będą mieli okazję poznać mechanizmy oraz sposób myślenia, pozwalające zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku.W projekcie kursu główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na formę warsztatową i interaktywną, oraz redukując formę wykładu do minimum.

Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością i odzewem, a tegoroczna edycja została jeszcze wzbogacona na podstawie sugestii i opinii uczestników.

Obecna edycja rozpoczyna się 6 listopada bieżącego roku – zachęcamy do zapisania się i zapoznania się z programem na stronie www.focustelecom.pl/kurs