Rok 2023 przyniesie jeszcze wiele zmian i nowych trendów na rynku e-commerce! Warto być świadomym wyzwań, aby już teraz opracować sposoby skutecznego prowadzenia działań marketingowych oraz poprawy jakości obsługi klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z darmowym e-bookiem „Dochodowy e-commerce 2023”, aby uzyskać optymalne porady i indywidualne rekomendacje oparte na najnowszych rozwiązaniach i automatycznych  narzędziach.

 

Pobierz darmowy e-book „Dochodowy e-commerce 2023”

W e-booku „Dochodowy e-commerce 2023”znajdziesz wiele cennych informacji. Dowiesz się na przykład, jak wykorzystać rekomendacje produktowe oparte na sztucznej inteligencji, aby zwiększyć sprzedaż. Będziesz także miał okazję dowiedzieć się, dlaczego budowanie społeczności wokół marki jest istotne oraz jak uszczelnić strategię kampanii reklamowych online. E-book omawia również korzyści płynące z wdrożenia płatności odroczonej oraz atrakcyjne kierunki ekspansji zagranicznej dla polskich e-sklepów. Nie zabraknie także informacji o najnowszych narzędziach w tym o systemach Focus Telecom, lidera rynku rozwiązań business automation & communication. Focus Telecom, będąc dodatkowo operatorem telekomunikacyjnym, zapewnia autorskie rozwiązania usprawniające komunikację w biznesie, głównie w obszarach: sprzedaż, obsługa klienta, komunikacja wewnętrzna i zarządzanie personelem.

Ponadto, w materiale odkryjesz, jak product discovery może pomóc w zwiększeniu sprzedaży w e-commerce, jak bramka płatnicza może wpływać na poprawę konwersji oraz jak zorganizować wysyłki i zwroty w nowoczesnym magazynie. Autorzy e-booka poruszają również temat możliwości analitycznych oferowanych przez Google Analytics 4 oraz wykorzystania sztucznej inteligencji w celu zwiększenia rentowności e-commerce.

„Dochodowy e-commerce 2023” to 147-stronicowa lektura, która dostarczy Ci niezbędnych wskazówek, jak skutecznie radzić sobie z wyzwaniami, prowadzić sklep internetowy i zwiększyć sprzedaż w roku 2023.

 

POBIERZ „Dochodowy e-commerce 2023”