Focus AI to nowoczesna platforma zaprojektowana tak, by uprościć komunikację z klientami.

Co zyskujesz?

Focus AI oferuje wiele możliwości i rozwiązań, które na nowo określą Twoją komunikację z klientami i pomogą Ci zbudować ich zaangażowanie.

W jaki sposób? Za pomocą głosu i tekstu!

Możesz konfigurować własne ścieżki konwersacji, wykorzystując intuicyjne moduły, które dowolnie możesz przeciągać i upuszczać w wybranych miejscach. I nie, nie musisz programować!

Focus AI korzysta z algorytmów języka naturalnego, dzięki czemu komunikacja z klientami jest swobodna i klarowna.

Co więcej, Focus AI bezproblemowo integruje się z wieloma dostępnymi usługami, dzięki czemu znaczna część procesów może zostać zautomatyzowana i uproszczona.

Postaw na Focus AI: Chat Boty i Voice Boty od Focus Telecom!

Focus AI zapewnia całościowy obraz interakcji z klientami, dzięki czemu obsługa klientów oparta jest na wszystkich potrzebnych danych, pozwalających na jej personalizację.

Jeśli chcesz zautomatyzować procesy obsługowe i zwiększyć ich wydajność – jest to rozwiązanie dla Ciebie! Twoi klienci nie tylko nie będą musieli czekać w kolejce na obsługę, obsługa będzie szyta na ich miarę. Dzięki dostępowi Focus AI do bazy danych każdy klient będzie mógł uzyskać odpowiedź na zadane pytanie, tu i teraz. Czy może być coś bardziej satysfakcjonującego?

Focus AI to wyjątkowe możliwości, które nie wymagają rozległej wiedzy technicznej. To doskonały model sztucznej inteligencji, który pozwoli Ci całkowicie bezproblemowo wykorzystywać najnowsze technologie.