System ticketowy (ticketing system) to aplikacja do obsługi wszelkiego rodzaju zgłoszeń od klientów – zamówień, reklamacji, problemów.  Dobry system do obsługi zgłoszeń to wielokanałowa platforma, która służy do rejestracji i obsługi takich “ticketów” i wydajnego zarządzania nimi. 

„Ticket” w tym przypadku to nie bilet, tylko wirtualny kwit, który wypisuje klient i na podstawie którego zgłoszenie zostaje obsłużone i odznaczone w systemie.

System do obsługi reklamacji i zgłoszeń, to system komunikacyjny oparty na najnowocześniejszej technologii chmurowej, dzięki czemu wdrożenie go jest łatwe, a koszty niewielkie. Jeśli masz w firmie dział helpdesk, biuro obsługi klienta, dział obsługi technicznej, dział reklamacji i toniesz w zgłoszeniach od klientów, masz problemy z dotrzymaniem terminów i zbierasz niskie oceny od klientów – taki system jest dla Ciebie.

Poniżej przedstawiamy infografikę z najważniejszymi funkcjami dobrego systemu do obsługi zgłoszeń. Tak skonstruowane rozwiązanie na pewno Cię nie zawiedzie. Możesz potraktować poniższą infografikę jako checklistę.


 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak obsługiwać zgłoszenia i reklamacje z pomocą systemu i jak wygląda jego wdrożenie w helpdesku lub biurze obsługi klienta? Pobierz nasz bezpłatny Ebook “Nowoczesne BOK”!

Pobierz Ebook

 

Infolinia Firmowa do Pracy Zdalnej

Korzystaj z nowoczesnej technologii, obniżaj koszty działalności i popraw jakość obsługi klientów

incoming-call-symbol

outgoing-call-symbol

smartphone

conference

fax-machine

interface

videocall

voicemail

people

money

Infolinia Firmowa do Pracy Zdalnej

Korzystaj z nowoczesnej technologii, obniżaj koszty działalności i popraw jakość obsługi klientów