Zobacz video
Zamów demo

Z oprogramowania korzysta

2500 firm

Focus Contact Center pracuje w

10-ciu krajach 

poland germany united-kingdom united-states greece indonesia thailand slovakia romania czech-republic

Maksymalna dostępność usługi

99,999 %

niedostepność przez 3 minuty/rok

 

Author Picture

"Zaletą usług dostarczanych przez Focus Telecom Polska Sp. z o. o. jest ich niezawodność oraz stale poszerzany zakres dostępnych funkcjonalności".

Batłomiej Wiśniewski, Kierownik Działu Floty Samochodowej i Telekomunikacji Provident   

Zintegruj kanały komunikacji

Telefon

Rozwiń komunikację telefoniczną w Twojej firmie, planując i zarządzając wewnętrznymi procesami obsługi. Możesz to robić z dowolnego miejsca na ziemi dzięki naszemu darmowemu rozszerzeniu Webphone, dostępnemu w przeglądarce Chrome. Wówczas potrzebujesz już tylko dostępu do internetu i dowolny numer telefoniczny który przydzielisz do Webphone'a samodzielnie w panelu.

SMS

Wysyłaj wiadomości z edytowalnym polem nadawcy, odbieraj je w 6-ciu modelach kolejkowania i zastosuj utrzymanie relacji poprzez przydzielenie ich do osób już komunikujących się z klientem wcześniej. Możesz także prowadzić wysyłki masowe do swojej bazy na naszej lub swojej infrastrukturze. Reaguj na aktywności odbiorców dzięki regułom automatyzacji.

E-mail

Kieruj wiadomości do wcześniej zdefiniowanych grup na podstawie słów zawartych w tekście. Możesz ustalić czas, w jakim pracownicy muszą zareagować na wiadomość. Prowadź także wysyłki masowe do własnej bazy wykorzystując opcje śledzenia aktywności odbiorców i reagując regułami automatyzacji. Możesz to robić na infrastrukturze własnej lub udzielonej przez nas.

Chat

Dopracuj samodzielnie wygląd chatu i wyświetlaj go w odpowiednim momencie. Identyfikuj użytkownika poprzez geolokalizację, utrzymuj relację poprzez połączenie z dedykowanym opiekunem. Dzięki internacjonalizacji pokierujesz wszystkich użytkowników do osób ze znajomością języka, wspierając ich odpowiednim skryptem rozmowy.

Strona WWW

Odbieraj wszelkiego rodzaju zapytania, zgłoszenia czy zamówienia poprzez w pełni dostosowany do wyglądu Twojej strony formularz HTML. Zamieszczenie i stylowanie formularza jest w pełni uproszczone i nie potrzebujesz do tego specjalisty.

FAX

Wysyłaj i odbieraj faxy w formie elektronicznej, wykorzystując nawet stary analogowy fax. Oszczędzaj w ten sposób na papierze, prądzie i czasie. Zarządzaj samodzielnie harmonogramem wysyłek i uprawnieniami użytkowników w panelu systemu.

Podnieś jakość komunikacji

Ankiety po połączeniu

Badaj satysfakcję ankietami głosowymi w połączeniu nawiązywanym po rozmowie z klientem lub kilka dni później. Zidentyfikuj błędy agentów i popraw tym samym błędy

Utrzymanie relacji

Podnieś satysfakcję klientów i obniż koszty poprzez zwiększenie wydajności pracowników, kierując kontakt do dedykowanego konsultanta, z którym klient rozmawiał już wcześniej. Funkcja działa we wszystkich możliwych kanałach komunikacji.

Oddzwonienia

Odzyskuj prawie już straconych klientów poprzez automatyczne oddzwanianie do osób, które rozłączyły się przed nawiązaniem połączenia. Dzięki temu unikniesz także konfliktowych wpisów w social mediach.

Nagrywanie

Korzystaj z dedykowanej aplikacji do nagrywania rozmów, które archiwizujemy standardowo przez 12 miesięcy. Nagrywanie ma funkcję omijania danych wrażliwych, jak np. numer karty kredytowej czy innych danych osobowych.

Skrypter

Ułatw pracę swoim konsultantom dzięki bogatemu w możliwości skrypterowi (linki www, obrazki, formularze itd.). Stwórz w ten sposób dowolny skrypt rozmowy i ustandaryzuj obsługę klienta.

Zamówienia

Przyspiesz pracę, w tym i sprzedaż, poprzez wstawienie do skryptera formularza zamówienia, zawierającego tabelę cen, rabaty, listę dostawców i zapisz zrealizowane zamówienia na karcie klienta.

Usprawnij swoja obsługę

Skills-based routing

Kolejkuj połączenia wg umiejętności pracowników. Unikniesz sytuacji, w której klient przedstawia swój problem, a potem musi zostać przełączony do innego konsultanta.

Profit-based routing

Kolejkuj dla optymalizacji zysku, oszczędzając najlepszych pracowników, aby byli oni gotowi na obsłużenie klienta VIP. System dodaje wagi połączeniom, dlatego najważniejszy klient czeka najkrócej.

Kolejki przelewowe

Kolejka do obsługi sytuacji awaryjnych, np. gdy klienci czekają zbyt długo, przekierujesz połączenie do odpowiednio przeszkolonych pracowników.

Priorytetowanie

Ustaw priorytet wybranych klientów lub kanałów komunikacji, np. w pierwszej kolejności telefon, później czat, SMS i email.

Samodzielnie zarządzaj systemem

Mini CRM

Personalizuj kontakt z klientami dzięki bazie danych ze wszystkich kampanii, w których klient uczestniczył. Tu możesz zarządzać danymi bez wchodzenia w poszczególne kampanie.

Zapewnienie jakości

Określaj kryteria jakości pracy, wpisuj przy każdym kryterium wybraną wartość po odsłuchaniu rozmów. Na tej podstawie system wylicza ocenę widoczną w bazie nagrań.

Czarna lista

Stwórz listę numerów, na które nie będzie można wykonać połączeń. Skorzystaj z tego w relacjach z klientami, którzy nie życzą sobie kontaktów telefonicznych.

Zapewnij bezpieczeństwo danych

VPN IPsec

Wykorzystaj możliwość zestawienia bezpiecznego, szyfrowanego połączenia z lokalizacją klienta.

Limitowanie adresów IP

limitowanie adresów IP

SLA

Zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie 4 dostępnych poziomów: SLA Standard, SLA Progres, SLA Progres+ i SLA Premium które obowiązuje 24h/365 dni w roku.

Backup

Bądź spokojny o swoje dane dzięki kolokacjom w dwóch niezależnych, nowoczesnych, certyfikowanych centrach danych i pełnym, codziennym kopiom zapasowym.

Kontroluj swoich pracowników

Wallboard

Wyświetlaj na ekranie dowolnego urządzenia aktualne wyniki pracy oraz cele na dany dzień pracy, widoczne dla wszystkich pracowników. Motywuj tym samym do osiągania wyznaczonych celów.

Podsłuch i podpowiadanie

Podsłuchuj rozmowę, np. z ważnym klientem lub nowego pracownika i udzielaj mu instrukcji słyszanych tylko przez niego. Możesz to wykorzystać także w trudnych rozmowach lub kłopotliwych momentach.

Alerty

Ustaw alerty widoczne na ekranie przełożonego, gdy nastąpi zdefiniowana wcześniej sytuacja. Może to być np. wydłużenie kolejki lub zbyt długi czas przerwy.

Przerwy

Zdefiniuj warunki, kiedy dana przerwa jest dostępna, bądź kiedy wymaga ona zgody przełożonego.

Planuj i prognozuj efekty

Cele kampanii

Ustal nieograniczoną liczbę celów dla każdej kampanii, wyznacz ich ramy czasowe, śledź ich realizację (na wykresie w czasie rzeczywistym, procentowo i w podziale na pracowników), analizuj statystyki i monitoruj na wallboardzie.

Cele agentów

Wyznacz kilka celów dla pracownika, rozliczaj w dowolnie ustalonym cyklu, śledź realizację tak samo jak cele kampanii, analizuj statystyki i monitoruj na wallboardzie.

Funkcje podstawowe

Interaktywny interfejs systemu Focus Contact Center

Najedź kursorem na wybrany element i poznaj jego działanie

Integracje poprzez API

Gotowe integracje systemu

Focus Contact Center

Skorzystaj z możliwości, jakie daje nasz zespół ponad 30-stu developerów, dzięki którym wykonujemy integracje z dowolnym systemem wykorzystywanym przez klienta.

salesforce-logo

logotyp ms dynamics

logotyp sugarcrm

logotyp magento

lync skype for business logotyp

salesmanago logotyp

Klienci Focus Telecom Polska

ca logo

logo neckermann

loreal polska logo

shimano logotyp

asus logotyp

sodexo logotyp

Nextbike logo

Eobuwie logo

provident_colour_logo_rgb

grupa pracuj logo

pkp cargo logo

frisco-pllogo

Bezpłatnie otrzymujesz

Opieka specjalisty

Korzystaj z 30-sto dniowego okresu bezpłatnej opieki naszego specjalisty. Wiemy jak cenne i potrzebne jest to naszym klientom, dlatego zapewniamy to bezpłatnie.

Service Level Agreement

Nasze standardowe SLA to obsługa poprzez telefon, email oraz chat w naszych godzinach pracy, tj. pon.-pt. 08:00-18:00. W opcji dodatkowo płatnej gwarantujemy trzy zaawansowane poziomy

Webphone

Wykorzystaj bezpłatnie autorski i w pełni zintegrowany telefon sieciowy. Po zainstalowaniu wtyczki do przeglądarki Chrome możesz rozmawiać ze swoimi klientami z każdego miejsca na ziemi, potrzebujesz jedynie dostepu do sieci.

Aktualizacje

Wszystkie aktualizacje systemu otrzymujesz od nas bezpłatnie i na zawsze. Nie szukaj nowych rozwiązań, korzystaj z nich, resztę pozostawiając specjalistom.

Rozważ dokupienie

SLA Progress /Progress+ /Premium

Najwyższy poziom świadczenia usługi, tj. SLA Premium gwarantuje reakcję poniżej 30 minut przez 365 dni w roku. SLA Progres+ zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, z wykluczeniem świąt i dni wolnych. SLA Progres obejmuje dni pracujące.

Szkolenie pracowników

Skorzystaj z naszej wiedzy, przeprowadzając szkolenie w siedzibie swojej firmy. Rezultaty oceń analizując efektywność swoich pracowników.

Dodatkowe możliwości systemu

Help desk / Ticketing system

ticketing systeUtrzymuj spójną historię komunikacji z klientem i zarządzaj jego zgłoszeniami oraz sposobem ich realizacji, pilnując terminowości oraz rozdzielając zadania wewnątrz firmy. Miej podane jak na dłoni kiedy, co i jakim kanałem zgłaszał Twój klient. Dzięki temu Wasz kontakt będzie satysfakcjonujący i korzystny dla obu stron.m

Porozmawiajmy o możliwościach Focus Contact Center w Twojej firmie

   Integracja wszystkich kanałów komunikacji

   Pełna kontrola komunikacji z klientem

   Gwarantowana dostępność usługi

Jacek Piątkowski

Jacek Piątkowski

Dyrektor sprzedaży

   Integracja wszystkich kanałów komunikacji

   Pełna kontrola komunikacji z klientem

   Gwarantowana dostępność usługi

Jacek Piątkowski

Jacek Piątkowski

Dyrektor sprzedaży

close-link
ZGŁASZAM CHĘĆ UDZIAŁU