Wirtualna centrala telefoniczna z którą rozwiniesz komunikację Twojej firmy

Korzystaj z nowoczesnej technologii, obniżaj koszty działalności i popraw jakość obsługi klientów

Wirtualna centrala

telefoniczna z którą

rozwiniesz komunikację

Twojej firmy

Korzystaj z nowoczesnej technologii, obniżaj koszty działalności i popraw jakość obsługi klientów

Wirtualna centrala telefoniczna od Focus Telecom

Wirtualna centrala telefoniczna obsługuje wszystkie połączenia telefoniczne w firmie, z możliwością transferów i przekierowań, konfiguracji numerów, IVR, funkcją fax2mail, voip, voip pbx przyjaznym panelem zarządzania, możliwością nagrywania rozmów i zaawansowanym raportowaniem. Fax2mail umożliwia odebranie faksu za pomocą podanego adresu email, a Private Branch Exchange (w skrócie PBX) pozwala na utworzenie wewnętrznej sieci telefonicznej w danym przedsiębiorstwie.Dzięki wprowadzeniu wirtualnej centrali zapewniasz firmie oszczędności – nie musisz inwestować w zakup, utrzymanie i modernizację infrastruktury oraz ponosić wysokich opłat telekomunikacyjnych.

Oferowana przez nas centralka telefoniczna posiada wiele przydatnych funkcji, m in. raportowania (generowanie billingów, statystyk i raportów) czy też możliwość tworzenia wielu IVR. Centrala VoiP to najlepszy sposób na podniesienie jakości obsługi klienta. W ten sposób możesz rozbudować lub też zmodernizować pracę w swojej firmie. Nasza wirtualna centrala zapewni Twojej firmie oszczędności – nie musisz inwestować w zakup, utrzymanie i modernizację infrastruktury oraz ponosić wysokich opłat telekomunikacyjnych.

Interaktywny ekran kreatora IVR

Najedź kursorem na wybrany element i poznaj jego działanie

Czego nie ma konkurencja:

Rozbudowany kreator IVR

Trzy poziomy SLA

Rozbudowana strategia kolejkowania połączeń

Możliwość tworzenia wielu IVR

Możliwość podpięcia telefonu komórkowego

Podłączanie dowolnego SIP Trunka z numeracją

Nielimitowana przestrzeń dyskowa do archiwizacji

MULTICHANNEL CONTACT CENTER

Funkcje narzędzia wirtualna centrala

OBSŁUGA POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH I PRZYCHODZĄCYCH

Przekierowania połączeń do dowolnej lokalizacji, transfery połączeń do innego użytkownika bądź poza wirtualną centralę telefoniczną, przejmowanie połączenia dzwoniącego na telefon, przy którym nikogo nie ma (ang. direct call pickup), funkcja “nie przeszkadzać”, wysyłka i odbiór faksów drogą elektroniczną, darmowe połączenia wewnątrz organizacji i w sieci operatora Focus Telecom Polska, współpraca z dowolnymi urządzeniami pracującymi w standardzie SIP.

IVR – SYSTEM ZAPOWIEDZI GŁOSOWYCH

Łatwy w konfiguracji, wielopoziomowy i pełni definiowalny przez użytkownika system z możliwościami: wyboru ścieżki przejścia przez osobę dzwoniącą, autoryzacji, przekierowania przy przepełnieniu oraz w zależności od daty i godziny (np. dni świąteczne), odtwarzania zapowiedzi, definiowania operacji w przypadku błędnego wyboru opcji przez rozmówcę, ustawienia poczty głosowej, ustawienia muzyki odtwarzanej w trakcie oczekiwania na połączenie (ang. MOH).

ŁATWE ZARZĄDZANIE USŁUGĄ

Przyjazny dla użytkownika panel www do zarządzania usługą, definiowanie kont użytkowników z różnymi poziomami dostępu do danych, możliwość podłączenia modułu sekretarskiego i śledzenia, czy ktoś rozmawia, czy linia jest wolna (ang. BLF – busy lamp field), autokonfiguracja dla różnych modeli telefonów (z opcją automatycznego wgrywania książek telefonicznych), możliwość nagrywania i archiwizowania rozmów.

GRUPOWANIE NUMERÓW

Zebranie kilku użytkowników w ramach jednej grupy identyfikowanej wspólnym numerem (miejskim bądź wewnętrznym).

Połączenie telefoniczne na wspólny numer jest sygnalizowane następnie bądź w aparatach wszystkich członków grupy, bądź w aparacie wybranym według określonej strategii (losowa, liniowa, karuzelowa).

KONFIGURACJA NUMERÓW

Ustawienia skróconych numerów wewnętrznych, tworzenie reguł blokowania numerów, ustawianie numeru dla połączeń wychodzących, zastrzeżenie prezentacji numeru dla połączeń wychodzących, integracja z istniejącymi numerami telefonicznymi.

RAPORTOWANIE

Generowanie billingów, statystyk i raportów, import/eksport danych (np. import książek telefonicznych, eksport billingów).

Jak działa wirtualna centrala?

IVR

System zapowiedzi głosowych (ang. IVR - Interactive Voice Response) - wielopoziomowy, w pełni konfigurowalny, a jednocześnie łatwy w obsłudze.

Jedna z wielu funkcji narzędzia wirtualna centrala pozwala na określenie wyboru ścieżki przez osobę dzwoniącą, określenie autoryzacji, ustawienie przekierowań i poczty głosowej, definiowanie operacji w przypadku błędnego wyboru, wybór muzyki odtwarzanej w czasie oczekiwania na połączenie.

USTAWIENIE PRZEKIEROWAŃ

Funkcja umożliwia określenie działań w sytuacji, gdy jest wiele połączeń przychodzących, które oczekują na odebranie.
Przykładowe działania - przekierowanie na numer zewnętrzny lub przekierowanie na pocztę głosową.

Przejęcie połączeń - call pickup

Możliwość przejęcia połączenia do innej osoby na swoim aparacie.
Funkcja stosowana najczęściej wśród pracowników jednego działu. Pracownik X widzi, że ktoś dzwoni do pracownika Y, aktualnie nieobecnego przy biurku (jest na spotkaniu, wyszedł na przerwę itp.). Pracownik X wybiera odpowiedni kod i odbiera to połączenie na swoim telefonie.

KONFIGURACJA UPRAWNIEŃ UŻYTKOWNIKÓW

Możliwość określenia ogólnego poziomu uprawnień danego użytkownika począwszy od poziomu podstawowego (agent), poprzez kierowniczy (nadzorca), do najwyższego (administrator).
W ramach każdego poziomu można użytkownikowi dawać uprawnienia do konkretnych działań (np. dostęp do nagrań, transfer połączeń).

BILLING

Szczegółowe billingi umożliwiają dokładną analizę wychodzących połączeń telefonicznych i tym samym optymalizację kosztów.

Co zyskasz wdrażając rozwiązanie Wirtualna Centrala?

Bez wydatków na zakup infrastruktury i fizycznej centrali, na modernizację, utrzymanie, serwis i zasilanie centrali.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Możliwość odbierania połączeń na firmowe numery stacjonarne niezależnie od lokalizacji.

UŁATWIENIA W BIZNESIE

Instalacja naszej centrali wirtualnej to kwestia godzin, zaś w trakcie użytkowania Twój dział IT nie traci czasu na dbałość o sprzęt.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

To my odpowiadamy za wszystkie techniczne aspekty funkcjonowania centrali telefonicznej przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

WYGODA

INTEGRACJA I PARTNERZY

You only need Focus Contact Cener & an Internet connection. No hardware required.
You only need Focus Contact Cener & an Internet connection. No hardware required 2.
You only need Focus Contact Cener & an Internet connection. No hardware required 3.

Pobierz Ofertę

Dowiedz się dlaczego Focus Contact Center jest najlepszą platformą do szybkiej poprawy wyników

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej na podany numer telefonu lub e-mail.

Klikając  „Pobierz Ofertę" oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.

Wirtualna centrala telefoniczna VoIP

Wirtualna Centrala Focus Telecom to nowoczesny i wielofunkcyjny system telekomunikacyjny oparty na usłudze chmurowej, który obsługuje wszystkie połączenia telefoniczne w firmie. Dzięki wirtualizacji zapewnia firmie znaczne oszczędności. Decydując się na wdrożenie wirtualnej centralki nie musisz inwestować w zakup, utrzymanie i modernizację infrastruktury oraz ponosić wysokich opłat telekomunikacyjnych. Wszystkie te koszty pozostają po stronie usługodawcy.

...

Dla kogo jest wirtualna centralka?

Wirtualna centralka to narzędzie, które umożliwia szybkie dokonanie zmian telekomunikacyjnych w firmie przy możliwie niskich kosztach. To rozwiązanie idealne dla firm stawiających na rozwój, które: potrzebują nowej centrali telefonicznej, chcą zmodernizować czy rozbudować swoją infrastrukturę telekomunikacyjną, zatrudniają dodatkowych pracowników lub otwierają nowe oddziały. Jest to nowoczesne, skalowalne rozwiązanie, które można dostosować do charakteru Twojego przedsiębiorstwa.

Najważniejsze funkcje wirtualnej centralki Focus Telecom:

* obsługa i przekierowania połączeń,

* IVR czyli konfigurowalny system zapowiedzi głosowych,

* nagrywanie i archiwizowanie rozmów,

* billingi, statystyki i raporty,

* przenoszenie numerów,

* możliwość przejęcia połączenia,

* grupy pościgowe,

* konta użytkowników z różnym poziomem dostępu do danych.

Statystyki skutecznego wdrożenia wirtualnej centralki:

* odbieralność połączeń w pierwszym kontakcie na poziomie 98%,

* o 60% do 80% niższy koszt utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej,

* średni czas oczekiwania na połączenie – ok. 4 s,

* czas wdrożenia od ustalenia specyfikacji wymagań – 10 dni.

130