Tester Oprogramowania

nr. ref. 2016/11/IT

Miejsce pracy: Łódź

niedaleka przyszłość

… zerkasz mimochodem na tablicę wyników – all green… ale moment – co to za mrugający czerwony punkt? Przyglądasz się bliżej. Test numer 749 nie wyszedł poprawnie na środowisku dev4.

– Spokojnie, bez paniki, przecież to linia, która dopiero schodzi z developmentu – niby nie ma prawa nie działać, w końcu ktoś bierze za to kasę. Ale z drugiej strony masz kolejnego wyłapanego buga do portfolio 😉

Wygodnie rozsiadasz się w fotelu szybko wyszukując do kogo zaadresować zgłoszenie…

Software Quality Assurance Engineer pilnie poszukiwany

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę nad wsparciem jakości naszego autorskiego rozwiązania
  • bezpośredni wpływ na produkt
  • dużo praktycznej wiedzy i doświadczenia
  • praca na nowoczesnych narzędziach deweloperskich
  • wynagrodzenie – zawsze na czas, zgodnie z umową i dynamicznym wzrostem

Wymagania:

  • minimum 3 miesięczne doświadczenie w komercyjnym projekcie jako tester
  • analityczne podejście do problemu
  • podstawowa umiejętność programowania oraz znajomość SQL – reszty Cię nauczymy
  • zaangażowanie
  • wiedza nt. testów (automatyzacja -webdriver, junit, scenariusze) będzie dodatkowym atutem

NIE SZUKAMY: Testerów, którzy są niespełnionymi programistami

Podstawowe obowiązki:

  • bieżąca weryfikacja poprawnego działania naszego rozwiązania
  • tworzenie przypadków testowych dla nowych funkcjonalności
  • tworzenie testów automatycznych aplikacji webowej
  • wsparcie w procesie aktualizacji systemów produkcyjnych

KONTAKT

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: php-fb@focustelecom.pl

3328