Telesales

Firma Focus Telecom Polska jest twórcą innowacyjnego rozwiązania contact center oraz usług do komunikacji biznesowej. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w firmach od 2008r. do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta oraz efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy liderem na rynku z zakresie narzędzi business automation & communication.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Telesales

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

W zakres obowiązków wchodzą:

  • telefoniczne poszukiwanie potencjalnych klientów, umawianie spotkań i rozmów handlowych
  • tworzenie ofert handlowych i kontakt mailowy z potencjalnym Klientem
  • bieżące aktualizowanie danych w systemach CRM i Contact Center
  • udział w realizacji strategii sprzedażowej

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży lub obsługi klienta
  • znajomości obsługi komputera i pakietów biurowych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności, kreatywności i uporu w dążeniu do celu
  • dyspozycyjności (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego

KONTAKT

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@focustelecom.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.