Senior Business Development Manager

Nr ref. 2015/BDM

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów (handlowych, technologicznych, produktowych) i współpraca z nimi
  • zarządzanie oraz tworzenie nowych kanałów sprzedaży
  • współpraca z działem marketingu w zakresie dotarcia do nowych grup klientów i partnerów za pomocą: różnego rodzaju wydarzeń oraz działań typu marketing automation
  • modyfikowanie produktów oraz procesów pod kątem nowych kanałów sprzedaży
  • aktywizacja istniejących partnerów
  • planowanie strategii, wykonanie oraz raportowanie efektów

Oczekujemy:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B dla produktów i usług z branży nowoczesnych technologii: internet/telco/media
  • udowodnione sukcesy w budowaniu sieci sprzedaży i partnerów
  • doświadczenie w kreowaniu strategii sprzedaży pośredniej
  • kompetencje negocjacyjne i handlowe
  • zdolności przywódcze, nastawienie na realizację postawionych celów

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach w młodej firmie nastawionej na sukces
  • jasno postawione cele oraz samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże wsparcie zarządu i kluczowych osób w firmie ze względu na charakter działania

KONTAKT

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@focustelecom.pl