Chat with us, powered by LiveChat

Junior International Sales Specialist

Firma Focus Telecom Polska jest polskim, dojrzałym start-upem, który osiągnął sukces na rodzimym rynku i jest w fazie wychodzenia na rynki zagraniczne z produktami pozwalającym zwiększyć sprzedaż i ulepszać obsługę klienta w oparciu o rozwiązanie w chmurze.

Poszukujemy ambitnych osób, które chciałyby włączyć się w projekt i zdobyć unikalne na rynku doświadczenie, kandydatów na stanowisko:

Junior International Sales Specialist.

Numer referencyjny: 02/16-JISS

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie interesów firmy na rynkach zagranicznych,
  • rozwój i zarządzanie relacjami z klientami i partnerami biznesowymi,
  • zarządzaniem kompleksowym cyklem sprzedaży oraz prezentacje rozwiązania Focus Contact Center,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków sprzedaży,
  • przygotowywanie, prowadzenie oraz udział w targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych,
  • raportowanie wyników oraz działań bieżących do Dyrektora Sprzedaży na rynkach międzynarodowych.

Oferujemy:

  • ciekawą i inspirującą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach,
  • pracę w prestiżowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wyzwania merytoryczne,
  • udział w projektach w dynamicznie rozwijającej się branży rozwiązań chmurowych,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • elastyczne godziny pracy.

Wymagania wobec kandydata:

  • 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży,
  • udokumentowane sukcesy na płaszczyźnie osiągania celów sprzedażowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • mile widziana znajomość innych języków,
  • umiejętność pracy zdalnej oraz samodzielnego planowania działań,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania – ok 60% czasu.

KONTAKT

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: jobs@focustelecom.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.