Zostań twórcą innowacji i dołącz

do nas w inteligentnej chmurze

sukcesu!


Aktualne oferty pracy

Customer Experience Manager

Warszawa Więcej

Młodszy Specjalista ds. Budowania Relacji z Klientem

Warszawa Więcej

Młodszy Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Warszawa Więcej

Ekspert SEM/PPC/SEO/Social Media

Warszawa Więcej

Key Account Manager

Warszawa Więcej

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Łódź Więcej

DLACZEGO WARTO

Z NAMI PRACOWAĆ?


Satysfakcjonujące wynagrodzenie

W naszej firmie cenimy profesjonalistów, dlatego zapewniamy im dobre wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji i zaangażowania


Duża samodzielność

Wiemy, że duża samodzielność wpływa na efektywność działania pracowników. Dlatego staramy się dawać im jak największe pole do popisu. Jak usprawnić realizację projektu? Jak zaplanować kolejne prace? Te i inne decyzje podejmujemy wspólnie

Szkolenia

Nikt nie musi wiedzieć wszystkiego od razu! By poznać tajniki naszego biznesu zapewniamy więc odpowiednie szkolenia zarówno na temat samego produktu, jak i poszerzające umiejętności pracowników.


Rozwój

Rozwijamy się, a Ty możesz to robić razem z nami! Rozwijanie kompetencji zawodowych, nabywanie nowych doświadczeń, udział w różnych projektach, szkolenia i warsztaty to elementy, które będą towarzyszyć Twojej ścieżce kariery w naszej firmie.


Przyjazna atmosfera

Tym bez wątpienia możemy się pochwalić. Brak sztywnego dress codu, elastyczne godziny pracy, ciekawi ludzie, fajne rozmowy przy dobrej kawie są tym, co wyróżnia naszą firmę na tle innych.


Innowacyjna branża

Stawiamy na innowacje, nie tylko w biznesie, ale także w organizacji. Dlatego nie boimy się ludzi z otwartą głową, nastawionych na nowoczesne rozwiązania i ulepszanie działania firmy. Jeśli jesteś jednym z nich, to właśnie na Ciebie czekamy!