Chat with us, powered by LiveChat

FOTOWOLTAIKA OBSŁUGA Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Call center dla Fotowoltaika to narzędzie do perfekcyjnej obsługi klientów, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż.
Sposób na satysfakcję i lojalność klientów oraz wydajną pracę sprzedawców.

Podnieś konwersję

Trudnością w szybko rosnącej branży fotowoltaicznej jest połączenie dynamicznego rozwoju z wysoką jakością obsługi. Duże zainteresowanie wśród nowych klientów i obsługa serwisowa stałych wymaga wdrożenia rozwiązania, które pozwoli na automatyzację niektórych działań, zwiększenie kontroli nad procesami obsługowymi i sprzedażowymi oraz przygotowanie komunikacyjnego polado rozwoju. Najlepszymi rozwiązaniami byłyby:

  • możliwość komunikacji przez więcej kanałówi ich integracja
  • nagrania rozmów w celach szkoleniowych
  • mechanizm automatycznych oddzwonień
  • zbieranie informacji o kontaktach z klientami w centralnej bazie danych
  • raportowanie i kontrola jakości pracy zespołu obsługowego i sprzedażowego

Sprawdź działanie systemu Zamów Demo

Zadzwoń pod numer 222 289 289, aby uzyskać więcej informacji

FOCUS CONTACT CENTER

To rozwiązanie chmurowe, którepozwala otworzyć własne ContactCenter bez konieczności podłączania kabli. Focus Telecom świadczy skalowalne, wielokanałowe usługi, umożliwiającepełną integrację.

Liczba stanowisk może zostać zwiększona lubzmniejszona w każdym momenciebez ingerencjitechnika czy zakupu nowego sprzętu

JAK TO DZIAŁA?

Jedna z szybko rozwijających się firm fotowoltaicznych zdecydowała się na wdrożenie systemu Focus Contact Center w formie centrali telefonicznej PBX, usługi IVRz infolinią oraz aplikacji mobilnej Focus Mobile Lite na telefonach handlowców.

Położono szczególny nacisk na utworzenie i integracjędodatkowych kanałów komunikacji w postaci SMSów i e-maili, a w kanale telefonicznym wprowadzono system nagrywania rozmów z możliwością tagowania fragmentów nagrań oraz funkcję automatycznego oddzwaniania.

Aplikacja mobilna na telefonach handlowców,działająca w tle i nie wymagająca ze strony użytkownika żadnej obsługi, sprawiła, że w systemie FCC można prześledzić wykonywanie i odbieraniepołączeń. 24/36