Chat with us, powered by LiveChat

Blog

Dziś odbyło się pierwsze szkolenie dla przedstawicieli ABC Data. Kierownicy produktu i opiekunowie klienta dowiedzieli się wszystkiego o rozwiązaniach Focus Telecom, min. Focus Contact Center, Focus Desk, Focus Chat, czy Wirtualna Centrala.

Całodzienna sesja szkoleniowa jest doskonałą okazją na przekazanie wiedzy przez ekspertów Focus Telecom oraz poznanie się partnerów, dla skuteczniejszej współpracy na co dzień.

Wszyscy uczestnicy warsztatów – i szkolący, i szkoleni – to praktycy, mający bezpośrednią styczność z klientem, dlatego też wymiana wiedzy i doświadczeń „z życia wziętych” będzie obustronna.

Skąd pomysł?

ABC Data, lider dystrybucji sprzętu IT i oprogramowania, który prowadzi bezpośrednią działalność w 8 krajach Europy Środkowo-Wschodniej to nasz pierwszy partner w pionierskim, unikatowym w skali europejskiej modelu współpracy biznesowej. Wprowadzamy go wspólnie od kilku miesięcy, a dzisiejsze szkolenie jest jednym z jego etapów.

Chcesz dowiedzieć się, na czym polega model biznesowy Focus Telecom i ABC Data? Przeczytaj artykuł.

Szkolenie Partnerskie Focus Telecom

 

Interesuje Cię partnerstwo biznesowe z Focus Telecom Polska? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.