Chat with us, powered by LiveChat

Dla klienta gotowego do wzięcia pożyczki, newralgicznym momentem przy wyborze firmy pożyczkowej jest kontakt z jej konsultantem. Czy jest łatwo dostępny, profesjonalny i zna potrzeby klienta? Trzy minuty wystarczą by zyskać lub stracić pożyczkobiorcę.

Proces pozyskania pożyczkobiorcy składa się z czterech etapów. Rozpoczyna się uświadomieniem potencjalnemu klientowi istnienia produktu (krótkoterminowej pożyczki gotówkowej), potem następują starania o wzbudzenie zainteresowania produktem, kolejnym krokiem jest uzyskanie chęci posiadania produktu (wzięcia pożyczki) i wreszcie finał – skłonienie klienta do kontaktu z firmą pożyczkową. Na tym etapie najłatwiej w krótkim czasie przekreślić dokładnie zaplanowane, intensywne działania z trzech poprzednich faz.

Tracenie już gotowego klienta to powszechny błąd w branży pożyczek krótkoterminowych. Kolejki na infolinii, brak natychmiastowej reakcji na zgłoszenie przez formularz www lub na czacie, brak wiedzy o dotychczasowych kontaktach klienta z firmą – to typowe przyczyny „gubienia leadów”, czyli innymi słowy – dobrowolnego przekazywania ich konkurencji.

Rozwiązaniem jest automatyzacja procesu komunikacji odpowiednio dopasowana do umiejętności poszczególnych działów, a nawet osób w firmie. Fachowo dobrane narzędzia business automation umożliwiają bezproblemowy kontakt pożyczkobiorcy z firmą w każdym momencie i obsługę adekwatną do potrzeb konkretnego klienta. Kluczową sprawą jest dobór odpowiednich narzędzi, które zoptymalizują skuteczność i wydajność pracy agentów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak…:

  • jak wygląda pełen proces pozyskania pożyczkobiorcy?
  • kiedy czas jest kluczowy w kontaktach z klientami?
  • jakie są typowe błędy w komunikacji z potencjalnymi klientami i jak się ich ustrzec?
  • jakie narzędzia windują skuteczność sprzedaży pożyczek na zupełnie nowy poziom?
  • jakie narzędzia podnoszą satysfakcję i lojalność klientów?
  • jakie narzędzia zwiększają wydajność telesprzedaży i jednocześnie redukują jej koszty?
  • jak wyglądało zastosowanie tych narzędzi w konkretnej firmie? – case study

 

E-book sprzedaż pożyczek gotówkowych - ebook

POBIERZ E-BOOK

 

🔥 Prezentacja Systemu Ticketowego i Workflow

Plan prezentacji:
✔️ Głowne problemy zarządzania zgłoszeniami od Klientów
✔️ Narzędzie do automatyzacji i procesowania obsługi zgłoszeń (ticketing, workflow)
✔️ Podstawowe KPI do monitoringu efektywności procesów
✔️ Case study wdrożenia systemu ticketowego w dziale BOK

📜 Systemy Ticketowe i Workflow Dla Firm
Managerowie BOK, działu Serwisu często borykają się z problemami kadrowymi, brakiem skutecznych narzędzi do monitoringu czasu i jakości wykonywanej pracy. Z pomocą przychodzi jednak technologia…

Zapisy na bezpłatną prezentację