Zobacz video
Zamów demo

Blog

e-mailing - segmentacja bazy

Skuteczny mailing – segmentacja bazy odbiorców (część 2)

W poprzednim artykule o e-mailingach zwróciliśmy uwagę na konieczność zadbania o czystą, dobrze przygotowaną bazę kontaktów. Następnym, równie ważnym krokiem jest segmentacja bazy – dzięki temu Twoje wiadomości trafią dokładnie do tych osób, do których powinny i dramatycznie zwiększą szanse na skuteczną sprzedaż.

Cztery sprawdzone zasady emailingu

Skuteczny mailing – 4 sprawdzone zasady (część 1)

Masowe wysyłki e-maili to w dalszym ciągu podstawa elektronicznego marketingu. Globalna liczba odbiorców poczty elektronicznej stale rośnie – w porównaniu z rokiem 2015, jest ich w tej chwili (10/2016) więcej o około 3%. Czyli w sumie ponad 2,5 miliarda. Przy czym, 61% z nich chce otrzymywać maile promocyjne co tydzień, a 28% – jeszcze częściej.

IVR_jak_nie_denerwować_klientów

IVR denerwuje Twoich klientów? Oto 5 porad jak to zmienić

Automatyczne menu głosowe w telefonie – IVR (interactive voice response) potrafi znacząco przyspieszyć obsługę dzwoniącego klienta. Ale źle zaprojektowane może być źródłem frustracji i niezadowolenia. 77% badanych wskazuje na kiepski IVR jako powód złych doświadczeń z firmą. Jak zatem dobrze zaprojektować menu głosowe, żeby nie zdenerwować ponad 3/4 Twoich klientów?

Obsługa pacjenta z użyciem nowych technologii

Nowoczesna technologia w obsłudze pacjenta

Branża medyczna jest pod wieloma względami szczególna – klient to pacjent, stawka – zdrowie i życie jego lub jego najbliższych, środowisko prawne – restrykcyjne. Klient (pacjent) ma coraz większy wybór, większą świadomość swoich praw i wyższe oczekiwania. Tymczasem konkurencja jest coraz ostrzejsza. Jak poprawić wynik finansowy placówki medycznej, laboratorium, czy szpitala, wyróżniając się na tle innych?

DSC_0075

Śniadanie w Chmurze dla pożyczkodawców i windykatorów – podsumowanie

Firmy windykacyjne i udzielające pożyczek spotkały się z ekspertami IT podczas „Śniadania w chmurze”. Stało się już niemal tradycją, że sesje networkingowe należało wydłużyć, ponieważ ożywionym dyskusjom zarówno z przedstawicielami Focus Telecom Polska, jak między samymi uczestnikami, nie było końca. Jakie zagadnienia z branży cieszyły się największym zainteresowaniem?  

5_problemow_obslugi_klienta

Czy te 5 problemów obsługi klienta dotyczy też Ciebie?

Brak natychmiastowej wiedzy na temat preferencji klientów czy choćby ich wcześniejszych zamówień oraz zgłoszeń, ograniczone możliwości kontaktu, czy przestarzała technologia – to problemy, z jakimi stykają się biura obsługi na co dzień. Z analizy zebranych przez nas statystyk wyłania się pięć obszarów, w których współczesna obsługa klienta nie nadąża za zachowaniami konsumenckimi.   

System integration

6 powodów, dla których powinieneś zintegrować systemy CRM i contact center.

Różne systemy, wiele danych – jak szybko odnaleźć niezbędne informacje, tak aby klient nie musiał długo czekać, lub co gorsza opowiadać od początku swoje zgłoszenie każdemu konsultantowi – to codzienność pracowników contact center.  

Blog-brak integracji systemów

Twój CRM i system contact center nie są zintegrowane? Tracisz czas i klientów.

Brak połączenia między systemem CRM i contact center może skutecznie utrudniać życie Twoim klientom, konsultantom i Tobie. Nieaktualne lub zduplikowane informacje, brak koordynacji, marnotrawienie czasu – to tylko niektóre problemy wynikające z braku integracji systemów w contact center.  

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się w możliwie najkrótszym czasie.