Zobacz video
Zamów demo

Blog

IVR_jak_nie_denerwować_klientów

IVR denerwuje Twoich klientów? Oto 5 porad jak to zmienić

Automatyczne menu głosowe w telefonie – IVR (interactive voice response) potrafi znacząco przyspieszyć obsługę dzwoniącego klienta. Ale źle zaprojektowane może być źródłem frustracji i niezadowolenia. 77% badanych wskazuje na kiepski IVR jako powód złych doświadczeń z firmą. Jak zatem dobrze zaprojektować menu głosowe, żeby nie zdenerwować ponad 3/4 Twoich klientów?

Obsługa pacjenta z użyciem nowych technologii

Nowoczesna technologia w obsłudze pacjenta

Branża medyczna jest pod wieloma względami szczególna – klient to pacjent, stawka – zdrowie i życie jego lub jego najbliższych, środowisko prawne – restrykcyjne. Klient (pacjent) ma coraz większy wybór, większą świadomość swoich praw i wyższe oczekiwania. Tymczasem konkurencja jest coraz ostrzejsza. Jak poprawić wynik finansowy placówki medycznej, laboratorium, czy szpitala, wyróżniając się na tle innych?

DSC_0075

Śniadanie w Chmurze dla pożyczkodawców i windykatorów – podsumowanie

Firmy windykacyjne i udzielające pożyczek spotkały się z ekspertami IT podczas „Śniadania w chmurze”. Stało się już niemal tradycją, że sesje networkingowe należało wydłużyć, ponieważ ożywionym dyskusjom zarówno z przedstawicielami Focus Telecom Polska, jak między samymi uczestnikami, nie było końca. Jakie zagadnienia z branży cieszyły się największym zainteresowaniem?  

5_problemow_obslugi_klienta

Czy te 5 problemów obsługi klienta dotyczy też Ciebie?

Brak natychmiastowej wiedzy na temat preferencji klientów czy choćby ich wcześniejszych zamówień oraz zgłoszeń, ograniczone możliwości kontaktu, czy przestarzała technologia – to problemy, z jakimi stykają się biura obsługi na co dzień. Z analizy zebranych przez nas statystyk wyłania się pięć obszarów, w których współczesna obsługa klienta nie nadąża za zachowaniami konsumenckimi.   

Integracja systemów CRM i contact center

6 powodów, dla których powinieneś zintegrować systemy CRM i contact center.

Różne systemy, wiele danych – jak szybko odnaleźć niezbędne informacje, tak aby klient nie musiał długo czekać, lub co gorsza opowiadać od początku swoje zgłoszenie każdemu konsultantowi – to codzienność pracowników contact center.  

Blog-brak integracji systemów

Twój CRM i system contact center nie są zintegrowane? Tracisz czas i klientów.

Brak połączenia między systemem CRM i contact center może skutecznie utrudniać życie Twoim klientom, konsultantom i Tobie. Nieaktualne lub zduplikowane informacje, brak koordynacji, marnotrawienie czasu – to tylko niektóre problemy wynikające z braku integracji systemów w contact center.  

Obsługa klienta w call center

3 czynniki w obsłudze klienta, o których mogłeś zapomnieć

Cena towaru, szybkość obsługi i koszt wysyłki – to jedne z tradycyjnie głównych kryteriów wyboru towarów i usług przez klienta. Czy aby to się nie zmieniło? Współczesny klient wie więcej, wie szybciej, często faktycznie wie lepiej. Zobaczmy trzy ważne, ale mniej oczywiste aspekty obsługi klienta w contact center – i ich wzajemne powiązania.  

Grywalizacja w contact center

Grywalizacja w contact center – 5 pomysłów na szybkie i proste zastosowanie

Grywalizacja biznesowa to silny i aktualny trend we współczesnym świecie, służący zaangażowaniu klienta oraz pracownika. Umiejętne wprowadzenie elementów gier pozwala zmienić nudne i rutynowe czynności w ciekawe, przyjemne zadania, za których wykonanie czekają nagrody. Co to jest grywalizacja i jak można zastosować ją dla poprawy wyników contact center?